O nás

Kdo jsme?

Tým profesionálů a nadšenců do stavební techniky. Od našich partnerů z celé Evropy do České republiky dovážíme pečlivě vybrané stroje, které nabízíme k prodeji. Každý kus před nabídnutím pořádně zkontrolujeme a v případě potřeby opravíme. V naší nabídce tak najdete kvalitní stavební stroje všech kategorií, jako jsou traktorbagry, kolové i pásové bagry, čelní nakladače, manipulátory nebo dumpry – vše ve špičkovém stavu a za skvělou cenu. Náš sklad i plně vybavené servisní zázemí se nachází ve výborně dostupné lokalitě uprostřed České republiky.

Proč zrovna PROSTRO?

Prověřené stroje

Prověřené stroje
V nabídce máme pouze vysoce kvalitní stroje v tom nejlepším možném stavu. Každý kus před prodejem pečlivě zkontrolujeme a servisujeme. Tak, aby vám sloužil co nejdéle.

Testovací jízda

Testovací jízda
Veškerou techniku si můžete přímo na našem „zkušebním staveništi“ otestovat a podle toho se rozhodnout. Navíc dokážeme zajistit i odvoz strojů na libovolnou lokaci po celé ČR, a to už do 3 dnů.

Financování nákupu

Financování nákupu
Spolupracujeme s řadou ověřených partnerů. V případě potřeby tak není problém zajistit prodej stavební techniky na leasing. Nemusíte se ničeho bát. Před uzavřením smlouvy vám vše vysvětlíme a s čímkoliv poradíme.

Financování nákupu

Zákaznické úpravy
Na přání zákazníka dokážeme stroj před prodejem upravit nebo vylepšit. Ať už jde o změny technického nebo vzhledového rázu.

Financování nákupu

Servis strojů
Kromě prodeje stavební techniky nabízíme i celou řadu dalších služeb – od drobných oprav přes zařízení STK po velký servis. Pro ten máme k dispozici kvalitně vybavené prostory, ale po domluvě jsme schopni ho provést přímo u zákazníka.

Financování nákupu

Příslušenství a náhradní díly
Zakládáme si na dlouhodobých a dobrých vztazích. Našim zákazníkům a partnerům tak nabízíme i řadu doplňkových služeb, jako je pravidelný servis či prodej náhradních dílů za bezkonkurenční ceny.

Financování nákupu

Prověřeno zákazníky
Na trhu jsme již 6 let. Za tu dobu značka PROSTRO nasbírala celou řadu spokojených zákazníků a prodala již stovky strojů.

Náš tým

Jan

Jan Eminger
Jednatel

Vojta

Vojtěch Valena
Provozní záležitosti

Tereza

Tereza
Administrativa

Zdeněk

Zdeněk
Servisní technik

Pavel

Pavel
Servisní technik

Jak stroje vybíráme?

Do našeho sortimentu dovážíme stroje od partnerů z evropských zemí s vysokými standardy, zejména tedy Velké Británie, Francie či Skandinávie. Každý kus pečlivě zkontrolujeme a provedeme potřebný servis tak, aby stroj vypadal i fungoval jako nový. Při výběru hledáme pouze takové modely, o kterých víme, že na ně ještě dlouhou dobu bude spoleh. Za kvalitu nabízené techniky proto sami ručíme.

Jak stroje vybíráme?

Jakmile se k nám nějaký kus techniky dostane, náš tým ho pečlivě zkontroluje a provede veškerý potřebný servis. Naše precizní 60bodová vstupní kontrola zahrnuje revizi motoru, převodovky, hydrauliky, elektroniky i všech ostatních komponentů. Díky této pečlivé přípravě je pak stroj plně uzpůsoben sloužit svému novému majiteli – vám. Případně není žádný problém vybraný bagr, čelní nakladač nebo třeba manipulátor před prodejem upravit podle speciálních přání zákazníka.

Nebojte se nás kontaktovat a na cokoliv se zeptat.
Odpovíme vám obratem!

Kontaktujte nás
Zpět do obchodu